Yep Yeni Dizi, Al Yazmalım

Sponsorlu Bağlantılar

Dizikolik bayanlara mujde,
Yeni sezonda birbirinden güzel ve sizleri ekranlara kitlicek bir çok yeni yeni diziler sizlerle buluşcak olanlardan bir tanesi; Al Yazmalım.
Al Yazmalım

Tanitim Fragmani:

Müthiş bir aşk serüven.
Geçmişten günümüze aşk kokan bir yolculuk.
Ay Yapım imzası ile ATV ekranlarında.

Al Yazmalım, Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Dünya edebiyatının büyük isim, Cengiz Aytmatov’un Kırmızı Eşarp adlı romanının günümüz Türkiye’sine ve TV ekranlarına uyarlanarak senaryolaştırılmış Al Yazmalım yeni sezonda ATV ekranlarında izleyici huzuruna çıkacaktır. Mahinur Ergun’un kaleme alıp Nisan Akman’ın yöneteceği Al Yazmalım’da Barış Falay, Özge Özpirinçci ve Seçkin Özdemir’in yanı sıra; Nesrin Cevadzade, Ahmet Saraçoğlu, Saygın Soysal, Gözde Kansu, Zeynep Eronat, Macit Koper, Münir Canar gibi ünlü oyuncular rol alıyor.
Al Yazmalım’ın aşk serüvenine eşlik edecek müzikler ise Toygar Işıklı imzası bulunmakta. Büyük usta Cahit Berkay’ın klasik eserini yeniden aranje eden Toygar Işıklı yine dilden dillere dolaşacak müzikler hazırladı. Fırtınaların yoğurduğu aşık bir yüreğin huzuru, güvenliği, sabrı ve kendisine emek vereni seçişinin, kalbinin sonsuza kadar kırık kalmasını güç de olsa göze alarak başka bir yaşama geçişini anlatan Al Yazmalım soluksuz bir aşk hikayesi izlemek isteyenleri yeni yayın döneminde ATV ekranlarında karşılamaya hazırlanıyor…


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar