Yeni Jüri Yolda!

Sponsorlu Bağlantılar

Acun Ilıcalı‘nın TV8’i tüm haklarıyla birlikte satın alması üzerine, yeni sezonu TV8 kanalında oynayacak olan  Yetenek Sizsiniz‘inYeni jüri üyesi Özgü Namal oldu.

Yetenek Sizsiniz jürilerinin kim olacağı merakla beklenirken, Acun Ilıcalı peşinden koştuğu ve programa dahil etmek istediği ismi açıkladı bile.

Bildiğiniz üzere 5 sezon üst üste aynı koltu oturan ve Yetenek Sizsiniz ile bütünleşti diyebileceğimi isim, Hülya Avşar yeni sezonda yarışmada olmayacağını bildirmişti. Hülya Avşar’ın jüriliği bırakması üzerine, Acun Ilıcalı onun yerini doldurabilecek yeni isimler için araştırmalara başladı.

Berlin’e kadar giderek ön görüşmelere başladığı Meryem Üzerli ile sonucun ne olduğunu bilinmezken; ünlü oyuncuya Türkiye’ye döner dönmez konuk olan Muhteşem Yüzyıl yapımcısı Timur Savcı ve Star TV yönetimi kafaları karıştırdı. Filmde tekrar rol almasını istediklerini belirten ekip ile oyuncu arasında geçen diyalogun da sonuçları bilinmiyor.

Bir sezonda bu kadar çok yerden teklif alan Meryem Üzerli hakkında, küçük kızı Lara ile ilgilenmek istediği ve çalışıp çalışmayacağına karar veremediği söylentileri de gündemdeyken, oyuncunun hangi isimlere olumlu dönüş yapacağı merak konusu oldu


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar