Yeni Bir Teknoloji: 3d

Sponsorlu Bağlantılar


hızlı bir gelişme gösteren led arka aydınlatma sistemlerine paralel olarak 3d teknolojisi de hayatımıza giriş yapmayı başarmıştır. Özellikle Asus gibi markalar tarafından çıkarılması planlanan bazı monitörler sayesinde ihtiyaç duyulan aydınlatma sistemleri son derece kısa bir süre içersinde raflarda yerini alacağa benzemektedir.

3d teknolojisi öncelikle büyük ekran televizyonlarda ve bazı özel uygulamalarda göze çarparken yakın bir gelecek içerisinde bilgisayarlarımıza da aynı teknolojinin girmesiyle beraber destekleyen ekran kartı modelleri ile son derece kısa bir süre içersinde hayatımızda ki yerini alacağa benzemektedir.

3d nin en büyük artısı ise konsolların oyunlar üzerinde yavaş yavaş oturmaya başlamış tekelini kaldırma ihtimalidir. Çünkü mevcut konsolların destekleyen oyun sistemleri ve aparatları bilgisayarlardan daha sonra piyasaya sürülecek gibi görünmektedir.

Bu teknolojinin bilgisayarlarımızda tam olarak yayılacağı tarihi ise tahmin etmek biraz zor görünmektedir. Yine de bu konuda ön görülen tarih aralığı 2012 yılının ilk çeyreğinden sonralara kadar dayanmaktadır.

Pek çok sistemin aynı anda çalışması gerektiğinden hayatımızda ki yerini alması da daha uzun süreceğe benzemektedir.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar