Ünlü Oyuncu Tom Hanks ve Yönetmen Steven Spielberg Ege’de

Sponsorlu Bağlantılar

1994’te oynadığı Forrest Gump adlı filmdeki rolüyle ikinci kez Oscar kazanan Tom Hanks, ailesi ve ünlü Yönetmen Steven Spielberg ile birlikte Ege’de Mavi Tur’a çıktı.

ABD’li sinema oyuncusu Tom Hanks ile Yönetmen Steven Spielberg, eşleri ve çocukları ile birlikte Ege’de Mavi Tur’a çıktı. Son olarak 2004’de Türkiye’ye tatile gelen Hanks, Türkiye’ye Yunan adalarını ziyaret ettikten sonra geldi. Tom Hanks ile Steven Spielberg, aileleriyle birlikte Kuşadası’ndan Dalyan’a geçti.

Şapkaları, Bermuda şortları ve tişörtleriyle Ege sahillerinde gezinen Hanks ve Spielberg, uzun süre sıradan biri gibi gezmeyi başardı. Sahilde kendilerini tanıyanlardan güleryüzlerini ve sohbetlerini esirgemeyen Tom Hanks, hayranlarıyla birlikte resim çektirdi. Her geceyi ayrı bir koyda demirleyen 75 metre uzunluğundaki yelkenli süper lüks İngiliz yatı ‘Phocea’da geçiren ve Kaunos harabeleri ile Dalyan çamurunu da ziyaret eden Hanks ve Spielberg’in Orak Adası, Kleopatra Adası, Gökova, Datça- Knidos ve Göcek’i gezeceği bildirildi. Bu arada, süper lüks yata, yatın acentesi tarafından bol bol lagos, çipura, karides, ahtapot, kalamar ile mevsim salatası ve karpuz gönderildi. 1994’te üst üste ikinci Oscarı’nı Forrest Gump ile kazanan ABD’li yıldız, filmde, tüm dünyayı koşarak dolaşan Forrest Gump adlı zeka seviyesi küçük bir çocuğunki gibi ancak fiziği son derece güçlü bir karakteri oynamıştı.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar