Skip links

Turk Chat

Türkiye ‘de ve dünya genelinde 2003 yılından bu zamana kadar kabul görmüş ve kullanıcıları tarafından beğeni ve takdirini kazanmış olan TurkArkadas.com Çevrimiçi Turk Chat Online, tamamen ücretsiz ve online kişilerle Türkçe Chat imkanı sağlayan eski ve köklü bir sohbet platform’udur.

Burada Her şeyi Sizleri Düşünerek Hazırladık

TurkArkadas.com sitesi içerisinde kullanılan tüm görsel materyaller ve sohbetinizi kolaylaştıracak tüm alt yapı çalışmaları özenle ve dikkatle tespit edilerek tamamen sizlerin daha keyifli ve daha kolay şekilde sohbet edebilmenize olanak sağlamak amacı ile hazırlanmıştır. Bu anlamda yapılan tüm çalışmalar teknolojik gelişmeler ve yenilikler yakından takip edilerek siz değerli kullanıcılarımıza her hangi bir ücret talebi olmaksızın sunulmaktadır.

Hizmetlerimizin tamamı ücretsiz ve limitsizdir.

Türkiye’deki bir çok arkadaşlık ve sohbet sitelerinde görebileceğiniz uygulamalar genelde önce ödeme yap sonra kullan mantığını ön plana koyarak sizlerin sohbet ve eğlence amaçlı olan vaktiniz üzerinden kazanç elde etmeyi hedefleyen bir mantık üzerine kuruludur. Bu durum kullanıcıları bir misafir değil tam anlamıyla potansiyel bir müşteri gözüyle bakarak kullanıcıların cebindeki parayı hedef alan bir mantık ile hareket edilmektedir. TurkArkadas.com olarak biz kendi platformlarımız içerisinde hiç bir servislerimiz üzerinden ücret talep etmeyiz ve tamamen kimlik bilgileriniz sizde saklı kalacak şekilde bilgilerinize ihtiyaç duymadan türkçe sohbet edebileceğiniz bir mantık ile hazırlanmış bir taban üzerinden hizmet vermekteyiz.  Bu nedenle bizim platform’umuz üzerinde ;

 • Kimlik bilgilerinize ihtiyaç duymayız.
 • Mesajlaşma sınırı koymayız
 • Arkadaşlık limiti koymayız
 • Online kalma limitleri uygulamayız.
 • Mesaj gönderme limitleri uygulamayız.
 • Mesaj göndermeniz için para veya üyelik uygulamayız.
 • Ek servislerimiz olan oyun veya radyo hizmetlerine limit uygulamayız.

Bunun gibi bir çok alt seçenek ve imkanların tamamını biz kullanıcılarımıza bedelsiz ve engelsiz şekilde sunan tamamen gönüllülük esasına dayalı olan uzman kadromuz ile geliştirmiş olduğumuz alt yapı ve arayüz çalışmalarıyla da her geçen gün üzerine bir şeyler koyarak devam etmekteyiz.

turk chat

Bizlerle hayatınızın ve gündelik yaşantınızın her anında ulaşmanız çok kolay

TurkArkadas.com servislerine birden fazla yol ile erişim sağlayabilir ve günün her saatinde ve dakikasında bir tıklama kadar yakın olacak kolaylaştırıcı bir çok özelliği aktif etmiş durumdayız. Turk Chat

 • Google Chrome web tarayıcınız üzerinden eklentiler bölümünden bizlere ulaşabileceğiniz basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamamız ile Dizüstü ve Masaüstü bilgisayarlarınızdan veya Tabletlerinizden erişim sağlayabilirsiniz.
 • Google Play Store ve iOS market üzerinden ulaşabileceğiniz native taban yazılımı ile geliştirilmiş masaüstü uygulamalarımız sayesinde Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza indirerek tek tuş ile servislerimize bağlantı sağlayabilirsiniz.
 • Geleneksel eski usul chat severleri de unutmadık ve mIRC 6,32 versiyon mIRC scrip’imizi sitemizden indirerek sohbet’inizi kolaylaştıran bir aracı program ile de servislerimize bağlantı sağlayabilirsiniz.
 • Ve Son olarak ise www.Turkarkadas.com resmi web sitemiz üzerinden mobil uyumlu kolay kullanılabilir arayüzü sayesinde bir tıklama ile doğrudan Mobil Turk Chat odalarına giriş sağlayabilirsiniz.

Tüm bu özellikle eklentilerin gelişen ve değişen teknolojik dünyada zaman içerisinde yetersiz kalabileceğini de göz önünde bulundurarak her geçen gün mevcut çalışmalarımız üzerine yenilerini ekleyerek sadece bağlantı olarak değil sohbet’i kolaylaştıran diğer özellikleriyle de yeni bir kültür oluşturmaya devam ediyoruz ve sizleri de bu yeni dünya ya davet ediyoruz.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanır.