Skip links

Turk Arkadaslik

Türkiye’nin Arkadaşlık siteleri bakımından dünya’ya açılan kapısı olan Turkarkadas.com üzerinde Türkçe Arkadaşlık ve Turk Arkadaslik edebileceğiniz insanları bir arada bulabileceğiniz en güzel ve en köklü site tabanlarına hoş geldiniz.

Yeni Dünyanın Kapanmayan Kapısı 

Türkiye’nin dünya’ya açılan kapısı olan Turkarkadas.com , yeni yüzü ve kaliteli ortamı ile Çevrimiçi sohbet imkanını sizlere doyasıyla ve erişim ve engeller çıkartmadan doyasıyla  yaşama imkanını sağlıyor.

Dünya’nın her yerinde bulunan Türk Vatandaşlarımızın, Türkçe pratiği yapabildiği gibi aynı zamanda dünyanın diğer ülkelerinde yaşayan farklı devlet ve milletten insanlarında türk vatandaşlarıyla konuşarak pratik yapıp kitaplarda öğretilen değil, daha gerçekli bir şekilde sokak türkçesi öğrenme imkanını sizlere kolay ve kullanışlı hale getiriyor ve sizleri bir araya getiriyor.

Türkçe konuşmak hiç kolay değil

Türkçe karma diller sınıfında olan bir dil grubundadır, bir çok dilin bir araya gelerek oluşturduğu bir dil olarak bilinmektedir. Bahsettiğimiz ağız, lehçe, şiveleri katmadığımız ortam da bile toplamda türkçe de 10.000 kelimeye yakın bir kelimeden bir araya gelen bir dil olarak dünya genelinde kabul görmektedir. Ama günümüzde türkçeyi ileri derece de iyi kullanan kişilerin bile gündelik yaşamında sadece 2000 kelime’den fazla kelime kullanmadığı ve zaman içerisinde unutularak ciddi oranda kelime kaybı yaşanılan bir ortamına söz konusudur.

Bu nedenle Türkçe ciddi oranda bir kelime kullanımı ve pratiğini de beraberinde getiren bir dil olarak sürekli olarak konuşmak ve pekiştirmeyi gerektiren diller sınıfında olmasından dolayı TurkArkadas.com gibi siteler üzerinden türkçenizi geliştirmek ve pekiştirmek için pratik imkanı sağlıyoruz ve bunu yaparken sizlerden her hangi bir ücret talep etmiyoruz.

turk arkadaslik

2002 ‘den bu yana TurkArkadas.com 

Yılların eskitemediği proje olan TurkArkadas.com 2002 yılından bu zamana kadar faaliyette olan türkiye’deki ender sohbet sitelerinden birisidir, vermiş olduğu sohbet ve chat servisleri içerisinde hiç çok özelliği beraberinde getirmektedir.

  • Güvenli ve seviyeli sohbet ortamı
  • 7/24 Güvenlik protokolleri
  • 7/24 Canlı Radyo ve oyun servisleri
  • 7/24 Kesintisiz sohbet chat imkanı

Bunları verirken kullanıcılarından diğer arkadaşlık sohbet servislerinde göreceğiniz gibi her hangi bir ücret ve limit kısıtlaması gibi kalemlere ihtiyaç duymadan ve aynı zamanda kullanıcılarını bir gelir ve kazanç kaynağı olarak görmeden her bir kalemini ücretsiz ve engelsiz olarak hizmet vermekte olan Turk Arkadas Sitesi sizleri de bu manada yanında görmekten mutluluk duyacaktır.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanır.