Soma Faciasının Akibeti

Sponsorlu Bağlantılar

Tarihin en büyük maden kazalarından birini yaşadık geçtiğimiz aylarda resmi rakamlara göre 301 kişi hayatını kaybetti bu faciada.Evlat acısı çekenlerde oldu , baba acısı , abi kardeş acısı çekenler de oldu ki hala o acı devam etmekte.

Medya organları 3 gün boyunca facianın olduğu Soma da idi. İlçeye gelen giden devlet büyüğünün haddi hesabı yoktu. Herkes başımız saolsun , suçlular en yakın zamanda yargılanacak , şu yapılacak bu yapılacak dediler gittiler.Televizyonlarda yardımlar toplandı , yetim çocukların okul masrafları karşılandı , yapıldı da yapıldı.

Ya sonra ne mi oldu ? Ölen 301 kişi öldüğü ile kaldı. Medya organları bir gün bile haberlerini yapmadı geriye kalanların. Davalar açıldı sözde bir kanal bile o davaların seyrini göstermedi , yetim kalan çocuklar yetim kaldığı ile , anneler babalar evlat acısı ile kaldı. Olan ailelere oldu geri de kalanlara oldu.

Yapılacak denilenler havada kaldı. Memleket sustu , devlet büyükleri sustu


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar