Set Ekiplerini Çıldırtan Kaprisli Oyuncu

Sponsorlu Bağlantılar

Oynadığı dizilerde öpüşmeyen, açık saçık sahnelerde oynamayan, okuldaki ders programına göre çalışma saatleri talep eden, ve en önemlisi, bölüm başına 50 bin liradan aşağı almam diyen Yaprak Dökümü’nün Necla’sı yeni dizisi Yalancı Bahar’da da kaprisleriyle yapımcılarını çıldırtmış.

Bayan Kapris, başrolünü Cansel Elçin’le birlikte paylaştığı dizinin Bodrum’daki çekimlerinde set ekibini adeta çıldırttı. Güzel oyuncu, otelden setin kurulduğu çekim yerine gidilirken, Cansel Elçin’le aynı arabaya binmek istemeyince yapımcılar çözümü ayrı ayrı otomobil ayarlamak zorunda kaldılar.
Fahriye Evcen’in Zeynep rolünü üstlendiği ve ilk bölümü yarın başlayacak dizinin konusu ise şöyle…

İstanbul’un tanınmış bir ailesinin gelini Zeynep (Fahriye Evcen), doğum gününde sürpriz bir hediye alır. Ona geçmişteki bir hatasını hatırlatan hediye, bir tehlike işaretidir.
Tehlike ise eski sevgili Selim’dir

Gold Film’in yapımcılığında ekrana gelecek olan dizi’nin başrollerini Fahriye Evcen, Cansel Elçin ve Serkan Ercan paylaşıyor.
Dizinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde Bodrum’da başlandı. Sezonun iddialı projelerinden olan Yalancı Bahar’ın yönetmenliğini Serkan İpekören yapıyor.

Geçmişte sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan ancak sonra başka bir hayatı seçen güzel bir kadının hikayesini anlatan dizide Fahriye Evcen, Cansel Elçin ve Serkan Ercan’ın dışında Ayda Aksel, Cevdet Arıcılar, Bengi Öztürk, Tansu Taşanlar ve Merve Sevi rol alıyor.

Dizi 5 Eylül Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekran karşısına gelecek.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar