Şampiyonluk Oranları Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Spor Toto Süper Lig’in yeni sezonu için hazırlıkların sürdürülmesi ile birlikte şampiyonluk oranları da açıklanmaya başlandı. Oranlara genel olarak bakıldığında gelecek sezon Fenerbahçe’nin şampiyon olma ihtimalinin yüksek olduğu görülüyor.

Yeni sezonun oranları ise; Fenerbahçe 2.10 , Galatasaray 2.50, Beşiktaş 6.50, Trabzonspor 9.00, Kasımpaşa 10.00 olarak açıklandı. Uluslararası bahis bürosunda yer alan bilgilere göre oranların sürekli değiştiği gözlemlenmektedir.

Fakat genel olarak açıklanan oranlarda Fenerbahçe’nin şansının daha yüksek olduğu, ardından Galatasaray ve Beşiktaş için şampiyonluk ihtimalinin bulunduğu gösteriliyor. Özellikle teknik direktör değişikliğine giden Galatasaray’ın yeni sezonda nasıl bir yol izleyeceği ve neler yapacağı merak edilmekle birlikte transfer çalışmaları da hızlı bir şekilde sürüyor.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar