Petek Dinçöz Evlendi

Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğiniz üzere uzun yıllar birliktelik yaşayarak 2008  yılında evlendiği Can Tanrıyar ile olaylı şekilde ayrılık yaşadığı ünlü sanatçı Petek Dinçöz yeniden dünya evinde.

Dün akşam, birkaç zamandır sevgilisi olduğu Serkan Kodaoğlu ile resmî olarak evliliğini gerçekleştiren Petek Dinçöz, nikahta multu bir ifade ile görüntülendi. Petek Dinçöz evlendi mi? Petek Dinçöz kiminle evlendi? gibi arama trendlerinin döndüğü ve kaçamak evlilik yapacağının düşünüldüğü Dinçöz – Tanrıyar çifti resmen, medyaya açık şekilde nikahlarını gerçekleştirdiler.

Dinçöz’ün dünya evine girdiği isim, sizin ve magazin dünyasının yakından tanıdığı iş adamı Tanrıyar’ın, Dinçöz’den önce de Esra Sönmezer ve Hatice ile aşk yaşadığı ancak resmîyete dökülen bir sonuç olmadığı bilinmekteydi. Ünlü Galeri İrfan Home Mağazalar yönetim kurulu başkanı ile evlenen Petek Dinçöz’ün mutluluğu yüzünden ve hareketlerinden okunuyordu.

Yanında olamasalar da gönderdikleri çiçekler ile orada olan İbrahim Tatlıses, Tatlıses’in önceki yıl ayrıldığı eşi Ayşegül Yıldız gibi isimler de Dinçöz’ü yalnız bırakmamış oldular. Daha birçok ünlü ismin yalnız bırakmadığı ve hazır bulunduğu düğün denize sıfır bir mekânda, gündüz gerçekleştirildi.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar