Pes 2015 ne zaman geliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Playstation ve bilgisayarlarda futbol tutkunlarını ekran başına kilitleyen PES, yeni sürümü PES 2015 ne zaman çıkacak?

PES severlerin kafasını kurcalayan ancak bir yandan da soru işaretleri yaratan bu sorunun cevabı henüz kesinen belli değil; ancak PES, her zaman ki geleneğini bozmayarak kendi standartları ve prosedüründe oyunu piyasaya sürecektir.

PES2014 piyasaya sürüldüğü gün evlerine, playstation salonlarına satın alan ve oynamak için cafelere koşarak ekran başına kilitlenen oyuncular büyük bir hüsranla karşılaşmışlardı. PES2013’ü, PES2014’e karşı daha kullanışlı bulan oyuncuların ileriki zamanlarda ki tercihi de 2013’den yana olmuş, 2014’e ısınamamışlardı.

PES 2014 ile hem oyuncularının gözünde değer kaybeden, hem de rakibi FIFA’nın gerisinde kalarak tercih edilmeyen PES yetkilileri, 2015 yılında farklı bir konsepte ve farklı bir ara yüz ile oyuncularının karşısına çıkacaklarını, tamamiyle sevilen tarzda hazırladıkları oyun ile yıla damga vuracaklarını belirttiler.

Bu sürümde de yerini FIFA’ya kaptırmak istemeyen PES yetkilileri henüz özellikleri dahi açıklamadı ancak PES 2015 özellikleri, PES 2015 bilgisayar özellikleri gibi soruların cevaplarını önümüzdeki makalelerde, sıcak sıcak sitemiz üzerinde bulabileceksiniz.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar