Muhteşem Yüzyıl mı Kuzey Güney mi

Sponsorlu Bağlantılar

Çarşamba akşamları ekrana gelen bu iki dizi sayesinde bir çok izleyici hangisini izleyeceğini şaşırıyor. Bu sezonun reyting olarak en fazla izlenene bu iki dizinin aynı gün yayınlanması ise tam olarak devlerin kapışması.

Sezonun ilk günlerinde muhteşem yüzyıl oturmuş seyirci kadrosu ve daha eski olmanın faydaları ile Kuzey Güney’e reyting olarak büyük farklar atıyordu. Fakat son birkaç haftadaki reyitnglere bakarsak iki dizi birbirine yaklaşmış vaziyetteler.
Muhteşem Yüzyıl tarihi büyüsü ve iddialı oyuncuları ile ilgi çekerken, Kuzey Güney ise konusu kurgusu ve tabi ki Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuğu ile ilgi çekmekte.

Farklı günlerde yayınlansalar iki dizide bulundukları günü domine edebilirdi. Fakat bu reyting ve reklam olarak yapımcıların istedikleri gibi bir dönüş sağlamıyor olacak ki iki dizide aynı gün aynı saatte yayınlanıyor ve tekrarı da olmuyor. Yani seyirci Çarşamba akşamı iki diziden birini seçmek durumunda.
Bu da bazı dizi severlerin izlemedikleri diziyi sonradan internetten takip etmelerine neden oluyor.
İki yapımda güzel ve emek verilmiş yapımlar. Artık birini seçmek izleyicinin zevkine kalıyor.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar