Merakla Beklenen iphone 6

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı cihazlar her yeni çıkan farklı modelleri ile günümüzde çok farklı alanlarda hayatımızı çok daha fazla kolaylaştırmaktadır. Tüm dünyanın sabırsızlıkla beklediği Iphone 6 altın, gümüş, uzay grisi renkleri ile piyasalardaki yerini almıştır.

4,7 inç hd retina özellikli ekranı 128 gb kapasitesi ile beklentileri karşılayacak görsel niteliklere sahiptir. Iphone 6 özellikleri arasında touch ıd özelliği olan parmak izi sensörü ile benzerlerinden kendini ayıran akıllı cihaz, güvenlik alanında profesyonelliğini kanıtlamış olmaktadır. 64 bit desteği bulunan ıphone tam bir profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimlerinizde farkını hissettirecek kalite sunmaktadır. 8 mp kamerası ile otomatik netleme özelliği ile fotoğraflarınız pürüzsüz olurken face time görüntülü ve sesli arama özellikleri ile sevdiklerinizle iletişim yanınızdaki kadar sorunsuz olabilecektir.

Iphone 6 fiyatları beklenen özellikleri karşılayacak fiyat aralıklarında bulunmaktadır. İos 8 işletim sistemi ile beraber sunulan cihaz bu yeni işletim sistemi ile her zaman kullandığınız özelliklere çok daha güncel uygulamalarla çok daha pratik bir şekilde kullanabileceksiniz. Pek çok ücretsiz apple uygulaması ile akıllı cihazınızın hayatınızın pek çok alanında çok büyük konforla kullanım imkânı sunacaktır.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar