Medcezir Tutkusu

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni dizilerimizden birisi olan gençlerin tutkusu Medcezir, konusu itibariyle çokta uzak olduğumuz bir konu değildir. Zengin kız fakir oğlan meselesidir. Ancak buradaki mesele biraz daha farklıdır. Eskilerden bildiğimiz zengin kızın ailesi fakir oğlanı istemezdi. Medcezir de ise bu biraz daha farklı.

Yaman fakir ve taşradan gelip zengin bir ailenin yanında yaşıyor. Bu ailenin komşu kızlarıyla ilişkiye başlıyorlar. Yaman ve Mira’nın aşkı çok büyük bir kördüğümün içerisindedir. Diziye göre şu anda ayrı olarak senaryo yazılıyor ya da yazılmak zorunda kalınıyor. Evet, yazılmak zorunda kalınıyor olabilir. Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya gerçek zamanlı hayatta da sevgililerdi. Şu anda ayrıldılar. Senaryoda şu anda ayrı olarak devam etmektedir.

Dizide birbirlerine olan soğukluktan sıcak görüntüler veremeyeceklerinden dolayı senaryonun ayrılmış iki gencin kalplerinde bitmeyen aşklarının mücadelesi olarak devam ettiriyor olabilir senarist. Son bölümde Yaman Miraya çok büyük bir oyun oynadı ve intikamını aldı. Bu tür diziler gençlerimize ne kadar iyi örnek olabiliyorlar bu konuda muamma. Tamamen özentiye dayalı bir hayatı yaşayan ve her şeyin dizilerdeki gibi gerçek olduğunu sanıyor gençler.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar