LG G3 mini yolda!

Sponsorlu Bağlantılar

Teknik anlamda ve satış anlamında etkili bir şekilde akıllı telefon sektörüne giriş yapan LG, hız makinesi G2’nin üzerine kat kat fazlasını ekleyerek LG G3‘ü piyasaya sürmüştü. Çok fazla kişi tarafından henüz kanıksanamayan ancak piyasada bulunan iPhone ve Samsung Galaxy son sürümü akıllı telefonlarla kapışabilecek düzeyde olduğu düşünülen LG G3’ün minisi yolda.

İzinleri henüz alınmadığı için üretimine başlanmayan ancak genel anlamda her şeyi düşünülen G3 için gerekli tüm izinler alındı ve iş başı yapıldı. Çok yakında piyasaya sürüleceği düşünülen LG G3 mini için LG kullanıcıları beklemeye geçti bile.

Çin’de LG G3 Beat adında üretime çıkan ve kullanıcı kitlesi gittikçe genişleyen LG G3 mini için ABD’de gerekli izinler alındı ve çalışmalara başlandı.

Türkiye’de de büyük ilgi gören ve potansiyeli yüksek olan LG G3’ün minisi için talep olduğu, bu yıl içerisinde veya en geç önümüzdeki yılın başında geleceği düşünüşen LG g3 mini özellikleri merak ve büyük bir heves ile beklendiği de firma yetkililerinin gündeminde.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar