LEN Kupası İstanbulda Yapıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Düzenlenen LEN Kupası’nda Türkiye’nin yanı sıra Bulgaristan, Fransa, İsrail, İtalya, Portekiz, Polonya, Macaristan, Rusya ve İsviçre’den 15 yaş üzeri, 30’u kadın toplamda 64 sporcu katıldı.

Düzenlenen LEN Kupası’nda toplamda 13 erkek ve 12 kadın yarışmaya katıldı. İstanbul Yedikule koyunda oluşturulan parkurda yarışmacılar büyük bir heyecanla açık denizde yüzmeye başladılar. Yaklaşık olarak 5km yüzen yarışmacılar, izleyicilere de büyük bir heyecan yaşattılar.

Türk sporculardan katılım gösteren Berkan Sakal 19’ncu olurken, bayanlarda ise İris Kılıç 18’nci oldu. Yarışmanın geriye kalan son iki bölümünün Hollanda ve İspanya’da yapılacağı duyuruldu. Böylece yarışmanın finali için hazırlıklarını sürdüren diğer yarışmacılar farklı bir kültür tanıma şansı ile birlikte Hollanda ve İspanya’da son etaplarını tamamlayacaklar.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar