Kıvanç Tatlıtuğ Olay Çıkardı!

Sponsorlu Bağlantılar

Genç kızların en gözde erkek sanatçılarından olan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un uçakta olay çıkardığı iddiaları Star muhabiri tarafından gündeme getirildi.

Yeni oluşum içerisine girdikleri ve büyük heyecanla yayıma soktukları, büyük beklentiyle gösterime giren ve kendisinin de oyuncu olduğu Kurt Seyit ve Şura‘da beklediği ilgiyi alamayıp istediği başarıya ulaşamayınca canı sıkılan Kıvaç Tatlıtuğ, tatil ve kafa dağıtmak için Los Angeles’ı (ABD) tercih etti.

Rasim Artagan’ın yaptığı habere göre business clas A-1’de uçacak olan Kıvanç Tatlıtuğ ve yanında bulunan sevgilisi olay çıkardı.

Sunulan servisten seçtiği şarabı tamamiyle kendisi bitirdikten sonra servisin devamını bekleyen ünlü oyuncu servis gelmeyince şiddetli bir şekilde çıkıştı. Farklı bir şarap markasında ikna olan ve servise farklı marka şaraptan devam eden oyuncu, bir süre sonra aynı kısımda bulunan dünya yıldızı, ünlü basketbolcunun farkına vardı. Yunanistan’da yaptığı tatilden dönen ve İstanbul üzerinden giden ünlü NBA oyuncusu Kobe Bryant’ı gören Tatlıtuğ, görevlilerden ünlü basketbolcuyla tanıştırılması için istekte bulundu. İncelik yaparak koltuğundan kalkıp Kıvanç Tatlıtuğ‘un yanına giden Kobe Bryant’a karşı tepkisiz kalan ve oturuşunu bozmadan muhabbete devam eden oyuncu diğer yolcuları şaşırtırken bu ince davranışa kayıtsız kalmış oldu.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar