Kenan Doğulu ve Beren Saat

Sponsorlu Bağlantılar

Ünlü oyuncu Beren Saat ve ünlü şarkıcı Kenan Doğulu Los Angeles Malibu sahilinde gerçekleşen düğünlerini sosyal medya aracılığıyla tüm sevenleriyle paylaştılar. yaklaşık iki buçuk yıldır birlikte olan çift Los Angeles’te mutlu sona ulaştılar. Düğünde Kenan Doğulu mavi takım elbisesi ile dikkat çekerken, Beren Saat üst kısmı dantel işlemeli zarif gelinliği ile göz kamaştırdı.

Duvak yerine şapka takan ünlü oyuncu, sade makyajıyla da muhteşem görünüyordu. Kenan Doğulu ve Beren Saat arasındaki ilişki çok çalkantılı ve zor bir ilişkiydi. Anılarımızdan hatırlayacağımız gibi Uğur Yücel ile Beren Saatin çektiği Benim Dünyam adlı filimde ki öpüşme sahnesinden dolayı Kenan Doğulu çekimlerin yapıldığı Büyük Adayı terk etmesiyle gündeme gelmişti. Şimdi bunlar geride kaldı ve Kenan Doğulu ile Beren Saat Malibu sahilinde dünya evine girdiler.

Kenan Doğulu ve Beren Saat ilişkisi magazin dünyasını uzun süre meşgul eden bir ilişkiydi. Çoğu haberlerde bitti bitiyor ayrıldılar diye haberleri çıkarken onlar sürpriz bir kararla evlendiler. Kenan Doğulu ve Beren Saat evliliği umarım uzun ve sağlıklı sürer dileklerimizi dile getirmiş olalım.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar