Karaktere Göre Makyaj

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar kendi karakterlerini en kolay makyaj yaparak lanse edebilmektedirler. Makyajın kadınlar için görselliğin yanında böyle bir boyutu da olmaktadır ve bu boyut makyajı vazgeçilmez hale getirmektedir. Sizlere bu yazıda karaktere göre makyaj analizi yapacağız ve hangi karakterde görünmek istiyorsanız o karaktere girmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

İlk karakteristik makyajı marjinallik üzerinden yazacağız. Marjinallik farklı olmak anlamına gelmektedir ve bu yüzden olağandan çok farklı bir makyaj yapılması gerekmektedir. Yapılması gereken ilk uygulama ise açık renkte bir fondötenin yüze sürülmesi ile başlanması gerekmektedir. Daha sonra belirgin bir allıkla, yanaklarınızı süsleyebilirsiniz. Gözleriniz için ise renkli bir far tercih edilebilir. Bu konuda ki en önemli bölge ise dudak olmaktadır ve dudaklara koyu bir kırmızı ruj sürülmesi önerilmektedir.

İş kadını imajını kendinize vermek için ise sade ve klasik bir makyaj yapılmalıdır. Bunun için kullanılacak tüm makyaj malzemelerinin açık tonda olması tavsiye edilmektedir. Gözlerin ise gölgelendirilmesi önerilmektedir.

Romantik bir yemek ya da farklı etkinlikler için romantik görünmek isteyebilirsiniz. Bu görünümü elde etmek için ise gözler ön plana çıkartılmalı ve dudaklara ateş kırmızısı bir ruj sürülmelidir. Fondöteninizi ise pembe tonda seçebilirsiniz. Böylelikle romantik bir havaya bürünmüş olacaksınız.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar