Kadınlar Avrupa Ligi Kurası Çekildi

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye Bayan Basketbol Takımları arasından Avrupa’ya gidip ülkemizi temsil edecek olan Galatasaray Odeabank A grubunda, Fenerbahçe ve Kayseri KASKİ ise B grubunda yer aldı. 5 Kasım 2014 tarihinde start alacak olan Bayan Basketbol Avrupa müsabakaları, büyük bir heyecanla bekleniyor.

Galatasaray’ın rakipleri Rusya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Fransa ve Romanya’dan, Fenerbahçe ve Kayseri KASKİ’nin rakipleri ise Fransa, İtalya, Rusya, İspanya, Çek Cumhuriyet, Polonya’dan çıktı.

Rakip takımların analizlerinin yapılmaya başlandığı şu süreçte, ülkemizi temsil edecek olan Bayan Basketbol takımları, büyük bir heyecanlar Avrupa kupası için hazırlıklarını sürdürüyor. A ve B Grubu’nda yer alan 3 temsilcimizin Avrupa Kupası’nda nasıl bir sonuç alacağı merak ediliyor.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar