Hentbol’da Maddi Kaynak Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Genç Osman Anadolu Lisesi Erkekler Hentbol Takımı, Trabzon’da devam eden Hentbol Şampiyonası’ndan çekildi.

Maddi kaynak sıkıntısı yaşayan Hentbol takımımızın Liselerarası turnuvadan çekilmesi ile çalışmalara son verildi. Türkiye’de düzenlenen Liselerarası Hentbol Şampiyonası’nda birinci olan Anadolu Lisesi’nin Trabzon’da düzenlenen Hentbol Şampiyonası’nda boy göstermesi ve birincilik için çalışma yapma isteği son buldu. Böylece Genç Osman Anadolu Lisesi Hentbol takımı profesyonel spor hayatlarına son vererek hem şampiyonluk yarışından hem de ülkeyi temsil eden takım olmaktan vazgeçmek zorunda kaldı.

Maddi kaynak sorununun çözümlenememesi nedeniyle şampiyonluk yarışından çekilen takımın oyuncuları ise büyük üzüntü yaşadı. Federasyon’dan alınan desteği yeterli bulamayan ve devam edemeyen takımın geleceği hakkında verilen bu karar ile temsilcimiz kupadan çekilmiş oldu.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar