Güncellenen Uygulamaları İOS 8 Şimdi Çok Daha Profesyonel

Sponsorlu Bağlantılar

Ipohe 6 ile birlikte sunulan İOS 8 ile apple tüm Iphone kullanıcılarına çok daha pratik ve konforlu uygulamalar sunmaktadır. Sağlığınız için kullanıldığı akıllı cihazlarla işbirliği yaparak yaktığınız kaloriyi an be an healthkit özelliği takip edebilecektir. Aynı zamanda uyku analizleri yapacak, günde kaç bardak su içmeniz gerektiğini bile hesaplayarak teknolojinin sağlık şubesi olarak yaşam kaliteniz açısından çok büyük artılar oluşturacaktır.

IOS 8 özellikleri arasında en beğenileceklerden biri de evinizdeki aydınlatmalar ve güvenlik sistemlerini homekit özelliği sesli bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Fotoğraflarda arşivleme özellikleri ile albümleriniz her an güncel olabilirken mesajlara ses ekleme özelliği ile çok daha yaşayan mesajlar gönderebileceksiniz. Paylaşma özelliği ile de aile üyelerinizde her an resim, video ya da nerede olduğunu anında paylaşabilirsiniz. Ailenizle paylaşımınız bu kadarla sınırlı kalmayacak indirdiğiniz tüm uygulamaları da anında birbirinizle paylaşabileceksiniz.

Güvenlik donanımları, paylaşım özellikleri ve sağlık alanındaki yenilikleri ile IOS 8 kalitesini tüm uygulamaları ile hissettirebilecektir. İcloud drıver özelliği ile hangi uzantıya sahip olursa olsun bulunduğunuz her yerde belgeleriniz üzerinde çalışabileceksiniz.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar