Göz Makyajı Sırları

Sponsorlu Bağlantılar

Göz Makyajı Sırları

Göz Makyajı Sırları Kadınların güzel görünme çabası doğanın gelen konularından birisi. Makyaj teknikleri çoğaldıkça yüzde belirli bölgelerin kendine ait makyaj sırları da belirdi. Bunlardan birisi de göz makyajı sırları.
Özellikle güzel gözlü kadınların göz makyajlarına ayrıca önem verdikleri biline bir konu. Şimdi doğru bir göz makyajı için bilinmeyen birkaç sır vereceğiz.

– Göz makyajında renk seçimi çok önemli. Eğer gece makyajı yapacaksanız gözlerinizi koyu renkler ile süslemenizde fayda var.
– Göz makyajı yaparken ten ve göz renginizin önemli bir yeri var. Renkli gözlü bayanlar açık renkleri koyu renk göze sahip bayanlar ise koyu renkleri kullanırlarsa daha hoş gözükürler.
– Farlarınızı gözlerinize sürerken kirpik diplerinize de sürmeyi ihmal etmeyin. Bu sayede üst taraf boyanmış iken alt tarafın renksiz kalmasını engellemiş olursunuz.

– Eğer lens kullanıyorsanız krem farları kullanmaya önem gösterin. Kalem farlar ile hem göz sağlığınızı riske eder hem de lensleri boyayarak kötü bir görüntüye sahip olabilirsiniz.
– Gözlerinizi iri gözükmesini istiyorsanız kirpiklerinizi koyu renk rimel sürün. Bu sayede göz boyutunuz daha ön plana çıkacaktır.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar