Fenerbahçe’ye Büyük Piyango

Sponsorlu Bağlantılar

Transfer sezonunda hem alacakları futbolcular ile hem de takımdan teklif alan oyuncuları ile çok konuşulan Fenerbahçe’ye piyango vurdu.

Arap yatırımcıların markajı altına giren Fenerbahçe, birçok oyuncusuyla Avrupa’nın gündeminde yer alıyor. Şampiyonluğunun ardından takım oyuncularına gelen teklifler yavaş yavaş belli olurken Fenerbahçe’nin Kamerun’lu golcüsü Pierre Webo Arap yatırımcılardan teklif aldı.

Takım oyuncusunun ve takım yöneticilerinin ne karar vereceği düşünülürken 32 yaşındaki yıldız oyuncunun şansı açıldı. Arap yatırımcılar oyuncu için 5 milyon euro’yu gözden çıkardığını belirtti. Moussa Sow’un da 17 milyon euro’luk teklif almasının üzerine hem Pierre Webo hem de Moussa Sow için Fenerbahçe yönetiminin ne gibi bir karar vereceği merak ediliyor.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar