Fatmagülün Suçu Ne Eylül’de Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar


Fatmagülün Suçu Ne dizisi yeni bölümleriyle izleyicisine eylülde merhaba diyor. Sezon finaliyle ekranlara veda ederek yaz tatiline giren dizinin yeni sezonu 8 Eylül 2011 Perşembe ilk günü yeni bölümyle başlıyor.

Kanal D’nin çok iddialı dizisi Fatmagül’ün Suçu Ne için geri sayım başladı. Dizinin final bölümünde; Fatmagül hayatını karartan 3 düşmanı ile mahkeme’de yüzleşmiş, Yaşaran’lar delil yetersizliği sebebi ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmışlardı.

Vural ve Kerim arasında geçen kavgaya şahit olan Mustafa, sır kalan tüm gerçekleri Vural’ın ağzından öğrenmişti. Ilgazlar’ın İstanbul’a dönmek için hazırlandığı esnada jandarma ekipleri Kerim’i, Vural’ı öldürdüğü gerekçesi ile tutuklamışlardı.

8 Eylül’de izleyici ile buluşmaya hazırlanan dizinin yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı.

“Benim hala umudum var” şarkısı ile başlayan dizi’nin tanıtım fragman’da Fatmagül, tutuklu bulunan Kerim’i hapishanede ziyarete gidiyor.

Kerim’e olan aşkını daha fazla gizleyemeyen Fatmagül, içinde bulunduğu durumu anlatan bir harekette bulunuyor.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar