EuroChallenge Kupası’nda Kuralar Çekildi

Sponsorlu Bağlantılar

EuroChallenge Kupası için çekilen kuralarda ülkemizi temsil eden TOFAŞ, Trabzonspor Medical Park ve Uşak Sportif takımlarının grupları belli oldu.

TOFAŞ D Grubu’nda yer alırken Trabzonspor Medical Park F Grubu’nda ve Uşak Sportif H Grubu’nda yer aldı. Kura süresince aynı ülkeye ait takımların farklı gruplarda dağılım gösterdiği gözlemlendi. Grup maçları 4 Kasım’da başlayacak ve büyük heyecan içinde olan temsilcilerimiz maç hazırlıklarına başlamış bulunuyor.

Temsilcilerimizin rakipleri ise farklı ülkelerden belirlendi. Analiz yapılarak rakipler hakkında bilgi almayan başlayan temsilcilerimizin bu konudaki çalışmaları sürerken, ülkemizi EuroChallenge kupası’nda temsil etmesi ise onlarda ayrı bir heyecan yaratıyor. EuroChallenge kupası’nda temsilcilerimize rakipleri karşısında başarılar dileriz.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar