Estetik Ameliyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınların bazen güzel olmadıklarını düşündüklerinde estetik kaygılar devreye giriyor. Bazı zaman da yaşanan kötü olaylar sonucunda estetik ameliyatı yaptırmak kaçınılmaz bir son oluyor. Nedeni ve gerekçeleri ne olursa olsun estetik ameliyatları sonrasında güneşe çıkmadan evvel operasyon geçirenlerin çok daha dikkatli olması gerekiyor. Özellikle yüz bölgesinden, el kol gibi yaz tatili boyunca güneşle teması yoğun bölgelerden estetik ameliyat geçirenlerin güneşle karşı karşıya kalması kalıcı hasarlara ve ameliyat bölgesinin tahrip olmasına neden olabilir.

Güneşin zarar veren etkileri estetik ameliyatı geçiren kişilerin telafisi olmayan sorunlara yol açabilirler. Kadınlar kimi zaman güzelleşmek için kimi zaman deforme ve hasarlı bölgelerini güzelleştirmek ya da onarmak amacı ile estetik ameliyat oluyorlar. Kadınların en fala geçirdikler ameliyatlarda bir tanesi göğüs büyültme ve küçültme ameliyatıdır. Kadınlar için psikolojik olarak önemli organlarında biridir. Kimi kadın küçüklüğünden kimi kadın büyüklüğünden şikâyetçi oldukları için bıçak altına yatarlar. Ameliyatlı bölgelerde iz kalması ya da lekelenme problemlerinin yaşanması bu sorunlar içinde en yaygın rastlanan sağlık sorunlarının başında geliyor. Yapılan estetik ameliyatın yaz döneminde güneşten korunmadığında estetik ameliyatının olumsuz etkileri ile karşılaşırlar


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar