Düşük riskini azaltan meyve!

Sponsorlu Bağlantılar

Faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz Yeni Dünya’dan yeni bir özellik. Birçok hastalığın hafiflemesini, önlenmesini ve vücut fonksiyonlarının iyileşmesini sağlayan yeni dünya, düşük riski yaşayan anne adayları için de çok faydalı.

Gebeliğe yardımcı meyveler kategorisine sokamayacağımız ancak yararını da inkâr edemeyeceğimiz bir meyvedir. Yalnızca yardım – yararından bahsedilen Yeni Dünya meyvesini gebe kalmak için veya kesinlikle düşmeyecek düşünceiyle tüketmemelisiniz!

Yeni Dünyanın faydalarından birkaçını sıralayalım:

-) Kan şekerini yavaşlatma özelliğine sahip lifler sayesinde düşüş ve çıkışlar ani olmayacağı için olası krizlerin önlenmesini sağlar.

-) Kilo vermek isteyen bayanlar için en tercih  edilen meyvelerdendir. Düşük kalorili olması ve tok tutması özellikleriyle diyetlerde hep listededir.

-) Barındırdığı lifler sayesinde, bağırsakların faaliyetlerine olumlu yönde etki ederek sindirim sistemi sorunlarında fayda gösteriyor.

-) Düzenli tüketildiği zaman kabızlık problemi olanlar için fazlaca yardımcı olur.

-) İshal ve dizanteri gibi sorunlara da faydası vardır. (Kaynatıp demlendikten sonra kullanılmalıdır.)

-) Yalnızca kendisi değil; yaprakları da faydalıdır. Yapraklarının kaynatılıp içilmesi şeker hastalığında da doğal bir yöntemdir.

-) Girişte de açıkladığımız gibi düşük tehlikesini önler.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar