Dünya Kupası’nın Olayı

Sponsorlu Bağlantılar

Dünya Kupasının favori takımlarından birisi olan Brezilya’nın Kamerun maçında sakatlık yaşadığı olay sonrasında takımda burukluk gözlemleniyor.

Yıldız oyuncular arasında bulunan Neymar, bel kısmından sakatlık yaşaması ile Dünya Kupası defterini kapattı. Fakat takım arkadaşlarına desteği süren Neymar son macerasında kafile ile birlikte tekerlekli sandalye kullanarak yolculuğa çıktı. Takım arkadaşlarına son derece büyük bir destek veren Neymar, Dünya Kupası için yaptığı katkıların ardından kupayı ne kadar çok istediğini gösterdi. Sakatlığı süren oyuncunun şampiyonluk için heyecanı devam ediyor.

Geleceği ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmazken oyuncunun tedavilerine başlandığı bildirildi. Yıldız oyuncunun üzgün olmasına rağmen takım arkadaşlarına verdiği destek çok konuşulurken gözyaşlarını tutamaması da bir hayli üzdü.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar