Cumhurbaşkanlığı Seçimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye tarihinde 12. kez yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerine çok az bir süre kaldı.Bu seçimi diğer seçimlerden ayıran en büyük fark ise ilk defa cumhurbaşkanını halk kendisi seçecek.

Peki bu ne demek oluyor , halk ilk defa vekillerinin seçimlerini değil , kendi özgür iradesi ile , istedikleri adayın cumhurbaşkanı olmasını sağlayacaklar. Halkın bu konuda sorumluluğu fazla olacak üstüne üstütlük seçilen kim olursa olsun üzerine alacağı sorumluluk bir hayli fazla olacaktır.

Türk halkının bu konudaki seçimi gelecek yıllara nasıl bakacaklarını gösterecektir. Nasıl bir Cumhurbaşkanı ile yola devam edilecek orasını zaman gösterecek. Başka bir boyutta bakıldığında Türkiye üzerinde yaşayan farklı etnik kökenli insanların ülkeyi yönetme çabasında olacak olması da bu seçimin önemini arttıran başka bir konu olacak.

Yapılacak bu ilk seçim sonuçları gelecekte neler olacağının habercisi olacaktır. Yine yapılacak bu seçim geçmişte yaşanan olayların üzerinimi kapatacak yoksa suçlu cezasını çekecektir yasasının uygulandığınımı gösterecek.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar