Cep Telefonundaki Tehlike

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatımızın hemen her anına soktuğum cep telefonlarımız ciddi bir tehlikenin habercisi olabilir. Bu konuda bir birey olarak üzerimize düşeni yapmazsak ilerleyen dönemlerde ciddi sorunlar ile karşılaşmamız mümkün olabilmektedir

Özellikle geride bıraktığımız dönemler içerisinde cep telefonlarının radyasyon taşıdığına dair pek çok haber basın kaynaklı olarak dile getirilmiştir. İlerleyen teknolojiye paralel olarak hayatımızın her anından çıkaramadığımız cep telefonları önlem alınmaması durumunda oldukça ciddi sağlık sorunlarına gebe olan bazı tehlikeleri barındırmaktadır.

Bir numaralı sorun; radyasyon!

Gerekli olmasının da ötesinde devamlı olarak civarımızda bulunan cep telefonlarımızdan ciddi anlamda radyasyon yayılmaktadır. Uzun vadede sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olacak bu problem bazı kanser türleri başta olmak üzere pek çok hayati fonksiyonlarımıza ciddi zararlar verebilmektedir.

Yapılan araştırmalar sonucunda cep telefonlarını belirli aralıklar ile kullanmak ve uzun konuşmalar yapılacağı zaman kulaklık kullanmanın da büyük bir önemi olduğu vurgulanmaktadır. Bu hususlara dikkat edilmesi oldukça ciddi sorunların yaşanmaması açısından da ayrıca bir önem teşkil etmektedir. En kısa süre içerisinde sizlerin de bu konuda bir önlem almanızı bekliyoruz. En azından geceleri yatmadan önce telefonunuzu daha uzak bir alana bırakabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar