Çatıdan Sesler Yükseliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Kimden mi bahsediyoruz ? Adaylığı herkes tarafından sürpriz olarak karşılanan Türkiye’de çoğu kimse tarafından tanınmasa da , Ortadoğu da çok iyi tanınan bir isim den muhalefetin çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu beyefendiden bahsimiz bugün.

10 yıl boyunca İslam İşbirliği Teşkilatının genel sekreterliğini yapmış , devlet üstün madalyası sahibi , bilim adamı olan Ekmeleddin İhsanoğlu’nun ismini zannetmiyorum birkaç ay öncesine kadar duyan insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez belkide.Hayatı hakkında bilinenler herkes tarafından bilinse de , bilinmeyenleri nedeniyle halk için tam bir muamma aday konumunda olan Ekmeleddin İhsanoğlu önündeki süreyi nasıl değerlendirecek onu zaman gösterecek.

Asıl büyük sıkıntı şu ki muhalefetin çatı adayı olmasına rağmen , yine aynı muhalefet partileri içinde bazı vekillerin adaylığını kabul etmediği , hatta başka bir aday çıkarma yarışına girilen , bir aday söz konusu. Hal böyle iken halkı diken üstüne itmekten başka bir işe yaramayan bu durum nasıl sonlanacak merak konusu.

Bu durumdan zevk alan insanların ise ortak söylemi ise şu ‘’ Çatıdan sesler yükseliyor’’


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar