Bilime Yapılan Yatırımlar

Sponsorlu Bağlantılar


Ülke olarak bazı durumları çok zor idrak ettiğimiz doğrudur. Bu durum da teknolojik gelişmeleri her zaman için bir adım geriden takip etmemizle kanıtlanabilmektedir. İçinde bulunduğumuz çağ içerisinde en değerli olan yatırımın bilgi olması da bazı ülkelere doğrudan bağlı olmamızı gerekli kılmaktadır. Bu sebepten henüz çok geç olmadan ülke olarak bilime yatırım yapabilir ve atılacak bazı adımlar ile ön plana çıkabiliriz.

Geleceğimizin en büyük muamması geliştirilebilir teknolojiler, savaş teknolojileri, eczacılık, ilaçlar ve genetiktir. Bu konularda ön plana çıkarak yatırım yapmak son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Bu durumun son örneğini ise İsrail ile yaşadığımız heron krizlerine bağlayabiliriz. Mantıklı bir şekilde zamanında ülke olarak kendi insansız hava aracımızı yapmış olsaydık günümüzde bazı zorlukların üstesinden çoktan gelmiş olurduk. Oysa bazı durumları yaşamadan ne yazık ki teknolojik gelişmeler üzerinde çalışmak bile oldukça zor görünmektedir.

Umarız geleceğimiz ve teknolojik yatırımlar geçmişimize oranla daha ön planda olur. Bu sayede ülke olarak dışa bağımlı yapımızdan kolaylıkla kurtulabiliriz.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar