Bengü – Aşkım

Sponsorlu Bağlantılar

Bengü 2011 yılında çıkardığı yepyeni albümünde yer alan birbirinden güzel parçalardan biri olan “Aşkım” isimli şarkısına çektiği video klip ile başta hayranları olmak üzere pek çok müzikserver tarafından çok olumlu tepkilerle karşılaşmıştır.

Bengü – Aşkım isimli şarkısına çektiği video klibinde birbirince cesur görüntülerede yer vermiştir. Yeni albümüyle birlikte yepyeni bir imajla müzikseverlerin karşısına çıkan Bengü, genelde sahil kısmında çekilen video klipteki performansı ile müzikseverlerden tam not almayı başarmıştır.

Bengü – Aşkım isimli şarkısı aşık olan çok seven ve birlikte olan tüm çiftlere özel olan çok güzel bir şarkı olma özelliğini taşımaktadır.

Bengü’nün Yepyeni albümünden bir parçası olan “Aşkım” isimli şarkısının video klibini izlemek için aşağıdaki videoyu oynatabilirsiniz. TurkArkadas.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.


“Bengü – Aşkım” için bir cevap

  1. sohbet siteleri diyor ki:

    parca güzell askim tarihi bile actinn söz harika Bengu de sarki kadar güzel ekleyenlerin ellerine saglik

Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar