Bakımlı Eller İçin

Sponsorlu Bağlantılar

El güzelliği bir çok kadının sahip olmak istediği güzelliklerden. Eller çok sık kullandığımzı organlarımızdan birisi olduğundan diğer organlara göre gün içinde daha çok deforme olup daha çok aşınır. Bu da ellerin görüntüsünün bozulmasına sebep olabilir.
Güzel ellere sahip olmak için öyle çok fazla uğraşılmasına gerek yoktur. Biraz bakım biraz ilgilenme ve doğru ürün kullanma ile gerçekleştirilebilir.

Güzel ellere sahip olmak için ilk şart gün içinde el temizliğine dikkat etmektir. Çünkü ellerde biriken fazla mikrop elleri aşındırır ve görüntüsünü bozabilir.
İkinci şart ise bakım kremleri kullanmak. Özellikle geceleri yatmadan önce ellere bakım kremleri sürülürse ciltte yumuşaklığa neden olur.
Bir diğer şart ise özellikle yaz aylarında güneş kremi kullanmak. Bu sayede ellerde oluşacak güneş lekeleri ve güneş yanıkları en az boyuta indirilir.

Banyo süreleri kısa tutulmalıdır. Uzun süren banyolar derinin daha fazla nem kaybetmesine neden olur. Banyo sonrası ellerin ıslak bırakılmaması ve iyice kurulanmasında da fayda var. Çünkü ellerin ıslak kalması suyun ciltte lekeler bırakmasına ve ileri boyutta egzama rahatsızlığın neden olabilmektedir.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar