Artıları Ve Eksileri İle Netbooklar

Sponsorlu Bağlantılar


Teknolojinin devamlı olarak geliştirilebilir olması bazı durumlarda iyi haberler almamıza sebep olabilmektedir. Günlük hayatımızın vazgeçilmez bir öğesi haline gelen bilgisayarların boyutlarının küçülmesi her alanda kullanılmalarını sağladığı için önemlidir. Ne var ki bu bilgisayarlar performans açısından da bizi tatmin etmek zorundadırlar.

Bir zamanlar hayal olan, netbooklar büyük bir hayal kırıklığı mı?

İçerisinde barındırdığı işletim sistemi ve sistem özellikleri ile oldukça yavaş bir şekilde çalışan, çoğunlukla tıkanan netbooklar, sadece internette dolaşmak isteyen insanların tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir.

Ta ki cep bilgisayarlarında hızlı bir şekilde güncellenen işletim sistemlerinin netbookların önüne geçmesine kadar. O andan itibaren netbookların hiçbir işlevi kalmadığını söyleyebiliriz. Bu gün bir netbook fiyatı 400 tl ile 800 tl arasında değişim göstermektedir. O fiyat aralığında alınacak bir cep bilgisayarı yada bir cep telefonu bu ihtiyaçların tamamını karşılayacaktır. Artıları ve eksileri netbooklara bakacak olduğumuzda çağın oldukça gerisinde kaldıklarını üzülerek söyleyebiliriz.

Her geçen gün yenilenen işletim sistemi ve hızlandırılmış sistem öğelerinden nasibini almamaları kısa bir süre içerisinde piyasadan kaybolmalarına neden olabilir.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar