Ağaoğlu yeni sevgilisiyle!

Sponsorlu Bağlantılar

Edindiği kendisinden küçük sevgililerle sık sık gündeme gelen ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu önceki gün yine kendisinden küçük sevgilisi ile Bebek’te görüntülendi.
Çalkantılı ve değişken bir aşk hayatında sahip olan Ali Ağaoğlu’nun yeni sevgilisi ile ilk kez Mart ayının hareketli gecelerinde görüntülenmişti. Gece kulübü çıkışında kameralara yakalanan sevgililer açıklama yapmadan otomobillerine ilerlemişlerdi. Bu sefer araba tutkusu olan ve koleksiyonunda pahalı arabalar bulunan Ali Ağaoğlu’nun 2.4 milyar değerindeki Rolls-Royce Phantom markalı otomobiliyle görüntülendiler.

Lüks otomobilleri ile İstanbul turuna çıkan sevgililer, bu sefer Bebek’te kameraların ilgi odağı oldular. Bebek’te birlite sahil gezintisi yaparken görüntülen sevgililer, gezintinin sonunu Etiler’de bulunan bir restoranda tamamlayan çift, burada yemeklerini yedikten sonra tekrar Bebek’e geçerek yemek sonrası kahvelerini birlikte içtiler.

Bu esnada Ali Ağaoğlu ve sevgilisinin görüntülendiğini fark eden iş yeri işletmecisi durumu korumalara bildirerek gazetecilerin uzaklaştırılmasını, görüntü verilmemesini istedi.

Korumaların, gazetecileri engelleme girişimine büyük incelik ve kibarlıkla yaklaşarak araya giren Ali Ağaoğlu ”bırakın” işaretiyle korumaları uzaklaştırdı ve arayı sakinleştirerek görüntü alınmasına izin verdi


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar