2014 Yeni Albümler

Sponsorlu Bağlantılar

Rober Hatemo dört yıldır süren sessizliğini yeni imaj ve albümüyle bozdu. Yepyeni şarkısının ismi Pabucumun Dünyası olarak belirleyen Rober Hatemo müzik piyasasını sallayacağını düşünüyor. Kasım ayının ilk günlerinde yayınlanacak olan “Pabucumun Dünyası” adlı yeni albümü için uzun süredir büyük bir titizlikle hazırlanan sanatçı “Yıllardır yanımda olan ve bana sevgisini hissettiren tüm dinleyicilerime çok teşekkür ediyorum diyerek sevenlerinin de gönlünü bir nevi almış oldu.

Ebru Gündeş uzun süren bir hazırlık aşamasından sonra 2,5 yılı geçen ayrılığa yepyeni albümü “Araftayım ile son veriyor. Eşinin son dönemlerde ki zor günlerinin ardından kendisini yine sanatına ve sesine adayan Ebru gündeş Araftayım albümüyle sevenleriyle buluşmayı planlıyor. Ebru Gündeş araftayım albümünde yine kaliteli sanatçılarla çalışmış ve yine çok kaliteli bir albümü piyasaya sürme aşamasındadır.

Ebru Gündeş albümüne destek veren sanatçılarımız Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli ve Erhan Bayrak’ın hazırladığı albümde, Sezen Aksu, Alper Narman, Ayla Çelik, Cem Yıldız, Efe Bahadır, Gökhan Tepe, Gülden Mutlu, Gülşen, Onur Özdemir, Serdar Ortaç, Sıla Gençoğlu, Sinan Akçıl, Şebnem Sungur gibi önemli ve büyük isimlerin eserleri yer alıyor.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar