2014 KPSS

Sponsorlu Bağlantılar

2014 KPSS Oldukça Zor Bir Sinavdı KPSS sınavına başvuru yaparken büyük ümitlerle giristiğim serüvenden hayal kırıklığı ile dönüş yapacağım inanın aklıma bile gelmezdi. 5 temmuz cumartesi günü sıcak bir yaz günü ve Ramazan ayının ilk günü idi.

Bütün bir yıl yapılan çalışmaların, çözülen denemelerin, çözülen soruların hakkını verme günüydü o gün. Fazla heyecan yapılsa da, sonuçta sınavdı ama, ortada emek var alın teri var ve çoğu öğrenci için hayat memat meselesi olmuştu. Her zaman ki gibi bu sınav da geldi geçti…

Yalnız bir fark ile bitti bu sınav; Çalışanından , çalışmayanına , öğrencisinden , mezununa herkesin tepkisini çekecek derecede zorlayıcı ve bir o kadar da abartısız derecede söylenebilir ki saçma sorular ile dolu olan bir sınav oldu. Telefon kulübesinde halay çekeninden tutun da , dünyanın çatısı sayılan ülkeye kadar sorulan sorular, yapılan açıklamalar ile sorulan sorular arasında bir tane bile benzerlik bulunmayan bir sınavdı. Emeklerin boşa çıktığı , güven kaybeden bir kurum ve artık nasıl ve hangi yöntem ile çalışacağını bilemeyen öğrenci topluluğunun ortaya çıktığı bir sınav oldu.

Şimdi KPSS sınav sonuçlarını merakla bekliyorum. İçimde zerre kadar ümit kalmasa da halen geleceğe ümitle bakabilmek istiyorum. KPSS başvuru sorgulama sayfasına da gün içerisinde onlarca kez girmekten bir türlü kendimi alamıyorum.


Bir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar
Web sitemizin kurulma amacı; siz kullanıcılarımıza sağlıklı bir ortamda sohbet etmeyi sağlamaktır. Turkarkadas.Com Olarak Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok sohbet seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar